ایسوس، شرکتی که آن را از سال‌ها پیش با ساخت قطعات کامپیوتری مثل مادربرد می‌شناسیم، چند سالی است وارد حوزه موبایل شده و حالا آمادگی آن را پیدا کرده تا در یک رویداد بزرگ جهانی همچون MWC، موبایل‌های جدید خود را معرفی کند
لطفا توجه داشته باشید که این صفحه به شکل خودکار به‌روز رسانی می‌شود و نیازی به رفرش کردن آن نیست. 

امسال ایسوس با دست پر به بارسلون آماده و می‌خواهد چند موبایل از خانواده ذنفون ۵ را روی صحنه ببرد؛ موبایل‌هایی که شایعات نشان می‌دهند برخی از آنها نمایشگرهایی لبه تا لبه دارند. ما هم در حاشیه کنگره جهانی موبایل در بارسلون، به این رویداد آمده‌ایم تا آن را به شکل لحظه به لحظه برای شما پوشش دهیم؛ مثل همیشه از شما می‌خواهیم با دیجیاتو همراه باشید.

ایسوس، شرکتی که آن را از سال‌ها پیش با ساخت قطعات کامپیوتری مثل مادربرد می‌شناسیم، چند سالی است وارد حوزه موبایل شده و حالا آمادگی آن را پیدا کرده تا در یک رویداد بزرگ جهانی همچون MWC، موبایل‌های جدید خود را معرفی کند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: ناصر سراج در حاشیه دیدار با رییس آمبودزمان ترکیه جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص ورود سازمان بازرسی به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران گفت: سازمان بازرسی در این قضیه وارد شده و پرسنل ما در آنجا حضور دارند
خبرگزاری تسنیم: ناصر سراج در حاشیه دیدار با رییس آمبودزمان ترکیه جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص ورود سازمان بازرسی به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران گفت: سازمان بازرسی در این قضیه وارد شده و پرسنل ما در آنجا حضور دارند.

سراج با بیان اینکه من باصدرصد طرح ترافیک خبرنگاران به این صورت مخالفم گفت: باید تصمیم عاقلانه گرفته شود در صورت تصویب قیمت طرح ترافیک خبرنگاران سازمان بازرسی ورود خواهد کرد.

سراج ادامه داد: یا آلودگی داریم یا نداریم اگر داریم خودرو با طرح یا بی طرح تفاوتی ندارد. با گرفتن پول آلودگی تمام نمی‌شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا هنوز اقدامی صورت نگرفته است تصریح کرد: هنوز قیمت نهایی تصویب نشده که ما بخواهیم ورود کنیم و فکر هم نمی‌کنم که این قیمتی که عنوان کرده‌اند به تصویب برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *